Арсенал і натхнення

0

В Україні таки є достойні мистецькі події, які об’єднують літературу, візуальне мистецтво та навіть театр. І Книжковий Арсенал, який пройшов наприкінці квітня у Києві, є яскравим доказом цього факту. Це, безумовно, одна із найяскравіших та масштабних подій у культурному середовищі, і нам пощастило відвідати її вперше у цьому році.

7
Емоцій, вражень, знань та цікавої літератури набрались достатньо, бо, здається, що кожен куточок у приміщенні Мистецького Aрсеналу спонукає до цього.
Хочеться сказати декілька речей про Книжковий Aрсенал 2016, що ми виділили для себе:
1. Місце. Не секрет, що для великих мистецьких подій місце проведення є одним із найважливіших факторів. Тут все було ідеально — стара цегляна будівля, просторі зали, арки, вдале розміщення стендів видавництв та приміщень для майстер-класів, кожен зал виглядає по-різному та чимось виділяється. До того ж була велика вулична сцена. Навіть не віриться, що колись це був жіночий монастир)

12 11 10 3
2. Так як це Книжковий Арсенал, то неможливо не відзначити величезної кількості книг. Чесно, очі просто розбігались. Тішить, що українське книговидання виходить на досить хороший рівень як по складовій книг, так і по їх дизайну. Адже обкладинка це “обличчя” книги, а більшість при знайомстві звертають увагу саме на це, а вже потім розбираються із наповненням. Черги біля стендів видавництв таки говорять про те, що люди читають і багато читають.

1
3. Різноманітність івентів. Що тут говорити, програму на декілька сторінок навіть повністю прочитати важко, не те, щоб відвідати всі заходи. Але декілька для себе ми таки виділили. Приємним було, що в рамках Книжкового Aрсеналу багато уваги приділялось й ілюстрації. Майстер-класи по каліграфії та від об’єднання художників Pictoric порадували оригінальністю, насиченістю та якістю подачі матеріалу. Хотілось відвідати все і відразу, але час, на жаль, не зупинити.

8 9 6 2
4
Якщо говорити загалом, то такі події в першу чергу надихають і дають величезний поштовх до розвитку, адже ти бачиш, що абсолютно прості люди творять цікаві речі та готові ділитись досвідом. Ти ніколи не знаєш, де знайдеш своє натхнення — ми знайшли частинку свого на Книжковому арсеналі.

5