Наш майстер-клас у місті Лева, книг і кави

 

Untitled-4

Діти — це квіти життя, які потрібно «поливати» новими знаннями та уміннями. Всі діти насправді талановиті, потрібно лише знайти ключик, дати поштовх і показати, що кожен може творити щось особливе. Саме цим наша команда і буде займатись на Дитячому форумі у Львові.

Ми вже розповідали, що виграли конкурс на створення плакату для цього форуму і виявилось що це був лише початок великої справи. В подальшому ми займались всім візуальним оформленням фестивалю. Але приємною несподіванкою стала пропозиція поділитись з дітьми історією створення та провести майстер-класи. Їх у нас буде два (якщо раптом ви зі Львова і маєте дітей, то приводьте їх в п’ятницю і суботу до нас). 

Так як все на Дитячому формі крутиться навколо книг, ми вирішили поєднати любов дітей до читання та малювання в одне ціле. На першому майстер-класі «Декілька казкових кроків Лева» у п’ятницю ми познайомимось з улюбленими книгами та героями дітей за допомогою нашого Лева. У кожного своє бачення, свої улюблені книги та персонажі. Саме тому завдяки нашим простим шаблонам Лева діти створять своїх казкових улюблених Левів форуму.

Другий майстер-клас «Левові забавлянки» буде більш розширеним та з продовженням вже після форуму. Кожен малюнок заслуговує на нове, цікаве життя, сповнене звичайних та не дуже звичайних історій. Саме тому на цьому майстер-класі діти виступлять справжніми ілюстраторами. Завдяки написаним завчасно історіями про Лева маленькі учасники майстер-класу зроблять свої ілюстрації до цих історій. Але і це ще не все!

Після закінчення Дитячого форуму ми плануємо додати до цих робіт власний дизайн і таким шляхом створити міні-книгу з історіями дітей. Чудова пам’ять і результат спільної роботи!

Це, звичайно, перший досвід роботи з дітьми, але насправді ми хочемо донести, що все починається з простого, адже наш Лев спочатку був простим малюнком! Віримо, що нам все вдасться! До зустрічі у місті Лева, книг і кави!