Діти і малюнки

Діти — це драйв, оригінальність думок та нескінчене джерело натхнення! Загалом наші враження від Дитячого форуму дуже позитивні! Це перший досвід роботи для дитячого проекту та з дітьми, адже ми провели два майстер-класи для маленьких гостей форуму. Нам дуже хотілось пов’язати майстер-класи із тематикою форуму і донести до дітей те, що кожен може творити навіть нашого Лева. Ми надихали дітей, а вони в свою чергу нас!

3

IMG_5914 IMG_5994 IMG_5906 6 2 4
Щоб дізнатись які книги і яких персонажів люблять наші маленькі учасники, ми дали їм шаблони книги із логотипу Дитячого форуму і запропонували намалювати свого лева, але героєм улюбленої книги. Роботи вийшли настільки різні та веселі, що ми самі отримали шалене задоволення від такої роботи з дітьми, які постійно змінювались за нашим столом. Деякі результати ви вже можете побачити.
5
Другого дня кожен бажаючий міг відчути себе справжнім ілюстратором. Кожному маленькому гостю була дана своя ситуація в яку потрапив наш Левчик, а він мав розфарбувати шаблон лева і намалювати свою історію! Де Лев форуму тільки не був! Скажемо по секрету, у нас росте достойне покоління ілюстраторів від трьох до сімнадцяти років! Результат цього майстер-класу зберем в окремий проект, з яким ми вас найближчим часом познайомимо! Здається, подібне ще ніхто не робив!
1
IMG_5986
Фото з івенту: прес-служба Форуму Видавців